Türkiye ve Dünya Turları

Türkiye ve Dünya Turları

Kapadokya Travel Seyahat Acentası Kapadokya bölgesinde kurulmuş köklü bir seyahat acentasıdır. Gerek yerli gerek ise yabancı misafirlerine en iyi hizmet veren seyahat acentamız sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladığı  turlar ve sizlere uygun teklifler sunarak sizlerin en iyi şekilde tatil ve gezi planlamanızı yapmaktadır. Tatil ve Gezi deyince akla gelen Kapadokya Travel bir çok sosyal ve kültürel etkinliği de içerisinde barındırarak bir çok turizm acentasından farkını ortaya koymuştur.

Kapadokya bölgesine gelmek mi istiyorsunuz ? Sizler için hazırladığımız özel turlarımızı inceleyerek Kapadokya bölgesinde Kapadokya Günlük Turlarına Katılabilirsiniz.

Türkiye’yi mi gezmek istiyorsunuz ? Türk misafirlerimiz için hazırladığımız en güzel turları inceleyebilir en kısa sürede bilgi ve fiyat alabilir ve Türkiye’nin eşsiz güzelliklerini en iyi şekilde gezebilirsiniz.

Dünya Turlarına katılmak sadece bizimle mümkün Dünya’nın her yerine turlarımız vardır. Yurt dışı turlarımıza katılarak Dünyayı keşfedebilir ve Dünyayı ince eleyip sık dokuyabilirsiniz.

Kapadokya Travel  bir çok yeniliği de hizmetinize sunmaktan onur duymaktadır. Kapadokya’da balon turuna katılmak isteyen misafirlerimizin yanında Özel günlerinde evlenme teklifi ve nikah töreni gibi etkinliklerde özel balon turlarımız da vardır.  2 Kişilik balon sepetinde yalnızca sevdiğiniz ve siz bir de deneyimli pilotumuz yer alacaktır. Kapadokya’nın büyüsüne sürprizler katın ve Kapadokya’da balon keyfini yakalayın. Bölgeyi gökyüzünden kuş bakışı seyredin…

Kaplıca Turizmi sağlığınız için bir çok yararlara sahip bir aktivitedir aslında. Kaplıcalar şifa yayan birer fabrika gibidir. Kaplıcaların şifalı sularında hastalıklarınızdan kurtulabilirsini ve sağlıklı ve dinç kalabilirsiniz.

Karadeniz’in en güzel yaylalarını en güzel tarihi yerlerini gezmek bizimle çok kolay…Karadeniz Turlarına katılarak yeşillerin içinde sizler için özel olarak uyguladığımız tur paketlerini inceleyebilirsiniz.

Ülkemizin en önemli turizm merkezlerinden olan ve uğruna savaşlar yapılan kan dökülen ve güzelliğiyle dünyayı kendine hayran bırakan İstanbul, artık sadece hayallerinizde kalmasın. İstanbul turlarımıza katılarak en iyi hizmeti alabilir ve İstanbul’un o mistik havasını yakalayabilirsiniz. İstanbul’un en önemli tarihi, kültürel ve sosyal alanlarını gezebilir keyifli bir İstanbul turu yapabilirsiniz.

Gezmeyi çok mu seviyorsunuz ? Peki yürüyüşü? Kapadokya bölgesinde ve Türkiye’nin her yerinde yapmış olduğumuz yürüyüş turlarına katılarak en iyi doğa harikalarını görün ve keşfedin, yürürken spor yapın ve zinde kalın.

Şelalelerin o sesini duyarak rahatlamak mı istiyorsunuz sizler için Türkiye’nin huzur verici ve doğa harikası güzelliklerindeki Şelaleleri gezebilir ve doğayla iç içe olabilirsiniz…

Leave a Reply

Live Chat

Join the Live Chat