Balçova Termal Kaplıcası

Balçova Termal Kaplıcası

Balcova Termal Otel2

Balçova termal kaplıcası İzmir şehir merkezine 8 km, havaalanına 25 km, Efes ve Bergama’ya 90 km, Üniversite hastanesine 500 mt uzaklıkta , şehrin kalabalığından ve trafik gürültüsünden uzak sırtını verdiği alabildiğince uzanan ormanlık alan ve doğal termal kaynaklara sahip olup, doğanın kendisine verdiği tüm güzelliklerle sakin, huzur dolu, özgün, rahatlatıcı atmosferi ayağınıza getirmektedir. Balçova Termal Tesisleri ; Modern dünyamızın ve tıbbın insan oğluna sağladığı imkanları sahip olduğu doğal güzelliklerle kaynaştırarak konaklama ve tedavi merkezi olarak konuklara hizmet vermektedir.

Özellikler: Sodyum, kalsiyum sülfat, bikarbonatlı termal sular, aynı zamanda 4,6 mg/lt florür, 112.46 mg/lt karbondioksit içermekte olup radyoaktif özelliğe sahiptir.

İyi Geldiği Hastalıklar: İltihabi eklem hastalıkları (Romatoit, artrit, Ankilozan, Spondilit vb.) Çocukluk yaşı romatizmaları, Kas romatizmaları Bel- boyun fıtık ve ağrıları, Ayrıca ortopedik ve nörolojik rehabilitasyon ile sağlıklı zayıflama programları uygulanmaktadır.

*Turlar günübirlik veya 4 ila 5 gece olarak düzenlenmektedir. Tur için lütfen operatörlerimize danışın*

Leave a Reply

Live Chat

Join the Live Chat